Schubert Fest 2023

Tento jedinečný hudobný festival prináša diela jedného z najslávnejších skladateľov v histórii klasickej hudby, ktorým je Franz Schubert. Jeho prínos hudobnému svetu je nespochybniteľný a jeho diela sú stále obľúbené na celom svete. Nechajte sa očariť nádhernými melódiami „kráľa piesní“ a vychutnajte si úžasnú atmosféru podujatí. Na koncertoch sa predstavia renomovaní interpreti, ktorí svojou virtuozitou a vášňou pre Schubertovú hudbu prinesú nezabudnuteľný hudobný zážitok.
Umenie je neoddeliteľnou súčasťou ľudského života, ktoré vyjadruje emócie, myšlienky a pocity jedinečným spôsobom. Umelecké vzdelávanie je zásadným prvkom v rozvoji schopností a talentov, ktoré rozširujú obzory a poskytujú nové pohľady na svet. Vo svete ustavične sa meniacich technológií a inovácií je dôležité sa neustále učiť a rozvíjať svoje schopnosti.
Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je účasť na workshopoch, ktoré sú súčasťou podujatia v Leviciach ako aj v Želiezovciach.
V tomto kontexte máme tú česť pozvať pedagógov a študentov umeleckého zamerania na tvorivý spôsob rozvíjania svojej osobnosti, na workshop a Schubertovu akadémiu festivalu Schubert Fest 2023.