FARMÁRKIN SEN

BIO arónia

BIO arónia s dužinou je prírodná 100 % šťava z plodov arónie čiernoplodej, ľudovo nazývanej aj jarabina čierna. Ovocná šťava neobsahuje žiadne prídavné látky, žiadny cukor a je neriedená.

dav

Aróniová šťava v BIO kvalite má výraznú ovocnú sladko-trpkú chuť, ktorá doslova zostáva na jazyku. Je to prirodzená vlastnosť arónie čiernoplodej, ktorá je typická svojou trpkosťou. V tejto chuťovo nie veľmi príjemnej ovocnej šťave sa nachádzajú prírodné antioxidanty.  BIO arónia s dužinou Farmárkin sen je vďaka čerstvosti a vysokej kvalite BIO ovocia výnimočne silná.

Prírodná šťava sa vyrába na kvalifikovanej výrobnej linke. Za studena sa lisuje výhradne čerstvé ovocie ihneď po zbere. Následne je zdravá šťava šetrne pasterizovaná, vďaka čomu si ju môžete vychutnávať počas celého roka. Po otvorení sa skladuje v chlade a odporúča spotrebovať do 14 dní.

BIO ríbezľa čierna

BIO ríbezľa čierna s dužinou je zložená zo 100 % ríbezle čiernej. Ovocná šťava neobsahuje žiadne prídavné látky, žiadny cukor a je neriedená. Ríbezľová šťava je prekvapivo hustá a úžasne voňavá. Má dokonale vyváženú osviežujúcu chuť – najskôr pocítite sladké opojenie, ktoré plynule prechádza do kyselkavej chuti tak typickej pre čiernu ríbezľu.

Šťavy Farmárkin sen doručuje kuriér prepravnej spoločnosti UPS. Doručenie je naplánované nasledujúci pracovný deň po odovzdaní zásielky prepravnej spoločnosti.

Ak ste z okolia Levíc a máte záujem o osobné doručenie, stačí zakliknúť osobný odber pri objednávke na webovej stránke.

Kontakt

Agrovera s.r.o.

Čierne Blato 53

Pukanec

935 05

 

Web: farmarkinsen.sk

E-mail: info@farmarkinsen.sk

Telefón: +421 907 731 666