Penzión Žemberovce

Vitajte v „Kraji moruše čiernej“. Penzión sa nachádza v obci Žemberovce, ktorá leží na styku severnej časti Ipeľskej pahorkatiny a Štiavnických vrchov vo vzdialenosti 12 km od mesta Levice. Poskytuje kvalitné služby pre peších ako aj cykloturistov, skvelý východzí bod pre výlety do krásnej prírody a jedinečných destinácii v regióne v okolí mesta Levice a do okolitých termálnych zariadení a kúpeľov.

 

Ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách, s možnosťou prístelky a apartmáne s kuchynkou.

CHATKY A KEMPING

Areál penziónu ponúka aj možnosť prenájmu samostatnej chatky s celoročným využitím ako aj možnosť pristaviť si karavan so všetkými nevyhnutnými službami, ktoré váš pobyt vyžaduje.

Penzión Žemberovce ponúka stravovanie v reštaurácii a občerstvenie v bare, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli zariadenia. Ponúka príjemné posedenie v krásnych priestoroch, kde si môžete vychutnať kvalitnú kávu, slovenské tradičné jedlá, kvalitné lokálne vína a tiež rôzne druhy alko a nealko nápojov. Reštaurácia má k dispozícii rozsiahlu terasu mimo zimného obdobia.

Penzión s príjemným personálom s bohatými skúsenosťami pre vás rád pripraví podujatia ako svadby, oslavy, večierky, stretávky, stužkové slávnosti, firemné akcie. V areáli zariadenia je bezplatné parkovanie, bankomat, letná terasa, altánok s možnosťou grilovania, tenisový kurt a wifi pripojenie k internetu.

V okolí Žemberoviec sa nachádza viacero zaujímavých kultúrnych cieľov a atraktivít ako napríklad  Levický hrad, synagóga, Levická kalvária, historické vínne pivnice, skalné obydlia v Brhlovciach, kúpele a kúpalisko v Dudinciach a na Podhájskej, kúpalisko v Santovke, vodná nádrž Lipovina v Bátovciach, historické centrá miest v Pukanci a Banskej Štiavnici.

Obec Žemberovce leží na ceste prvej triedy č.51 smerom na Nitru a na Zvolen. Okolie penziónu ponúka skvelé prechádzky po náučných chodníkoch, viničných oblastiach a prírodných rezerváciách.

PREJDITE DO PENZIÓNU