Penzión Žemberovce

Vitajte v „Kraji moruše čiernej“. Penzión sa nachádza v obci Žemberovce, ktorá leží na styku severnej časti Ipeľskej pahorkatiny a Štiavnických vrchov vo vzdialenosti 12 km od mesta Levice.

Ponúkame Vám ubytovanie v novo zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách, s možnosťou prístelky a apartmáne s kuchynkou. V areáli penziónu ponúkame aj možnosť prenájmu samostatnej chatky s celoročným využitím ako aj možnosť pristaviť váš karavan so všetkými nevyhnutnými službami, ktoré váš pobyt vyžaduje.

 

Ponúkame vám stravovanie v reštaurácii a občerstvenie v bare, ktoré sa nachádzajú v areáli Penziónu. Ponúkame Vám príjemné posedenie v krásnych priestoroch, kde si môžete vychutnať kvalitnú kávu, slovenské tradičné jedlá, kvalitné lokálne vína a tiež rôzne druhy alko a nealko nápojov. Reštaurácia má k dispozícii rozsiahlu terasu mimo zimného obdobia.

S našim príjemným personálom s bohatými skúsenosťami pre Vás radi pripravíme svadby, oslavy, večierky, stretávky, stužkové slávnosti, firemné akcie. Tešíme sa na vašu návštevu.

V areáli je bezplatné parkovanie, bankomat, letná terasa, altánok s možnosťou grilovania, tenisový kurt a wifi pripojenie k internetu.

V okolí Žemberoviec sa nachádza viacero zaujímavých kultúrnych cieľov a atraktivít ako napríklad  Levický hrad, synagóga, Levická kalvária, historické vínne pivnice, skalné obydlia v Brhlovciach, kúpele a kúpalisko v Dudinciach, kúpalisko v Santovke, vodná nádrž Lipovina v Bátovciach, historické centrá miest v Pukanci a Bankej Štiavnici. Obec leží na hlavnej ceste smerom na Nitru a na Zvolen. Okolie penziónu ponúka skvelé prechádzky po náučných chodníkoch, viničných oblastiach a prírodných rezerváciách.

PREJDITE DO PENZIÓNU