Pivné slávnosti

Srdečne Vás pozývame na festival Pivné slávnosti, ktorý je spojený v prvom rade s pivom a následne hudobnou produkciou a chutným jedlom. Môžeme sa tešiť na množstvo súťaží, tombolu o skvelé ceny a pokus o vytvorenie slovenského rekordu.

V priestoroch Koliba parku na Margite-Ilone (neďaleko mesta Levice) budeme čapovať pivá nám už určite známe, ako aj pivné špecialitky, ktoré sa vyskytujú len výnimočne v predaji. Preto sme radi, že práve počas tohto podujatia budeme mať tú možnosť ochutnať výnimočné pivá a to:

Mort Subite Kriek  Ovocné pivo – osviežujúce čerešňové pivo

Bradáč – craft (remeselné) pivo

Březňák – Svetlé pivo výčapné (svetlé 10°) – Březňák je pivo a pivovar vo Velkém Březně pri Ústí nad Labem s dloročnou tradíciou.

Corgoň 4sladový  Corgoň pripravil pre svojich priaznivcov novinku inšpirovanú svojou 117-ročnou tradíciou.

Martiner 12° – Martiner je pivo plzenského typu, charakterizuje ho plná chlebová chuť, stredná horkosť, zlatistá farba a jemná chmeľová aróma.

Starobrno Drak 12°  Originálny nepasterizovaný extra chmelený svetlý ležiak,

Maurus – tmavé pivo Maurus je tmavé pivo vyrobené z plzenského, karamelového, bavorského a farebného sladu pomocou spodných pivovarských kvasníc.

Podujatie sa bude konať 21.09.2018 (piatok), začiatok je naplánovaný na 17.00 hodinu a ukončenie podujatia sa neplánuje 🙂