Frtús Winery

Novovybudované vinárstvo Frtus Winery je pripravené uspokojiť vaše potreby pre zorganizovanie vašich osláv či firemných eventov. Ponúka nevšedný priestor, kde môžete hostiť svojich najbližších, rodinu, kolegov aj obchodných partnerov.

Interiér vinárstva poskytuje príjemné prostredie pre akékoľvek podujatie, ktoré plánujete usporiadať. Eventová miestnosť je dostatočne veľká na to, aby prijala až 60 vašich hostí, no zároveň dosť útulná na osobné stretnutia a konverzácie.

Ponúka možnosť využiť naše vinárstvo aj na rôzne firemné udalosti, ako sú večierky, oslavy, tréningy a teambuildingové aktivity.

Poloha v srdci vinohradov ponúka krásne scenérie aj pre vonkajšie udalosti a tímové aktivity.

Tešíme sa, že vám môžeme ponúknuť nielen nezabudnuteľné zážitky a kvalitné produkty, ale aj podporiť miestnu komunitu, agroturistiku a vytvoriť nové pracovné príležitosti v tomto regióne.

To najdôležitejšie pre nás je, aby ste si u nás oddýchli, zažili príjemné chvíle v krásnom prostredí a načerpali u nás novú energiu. Odpútajte sa od všedných aktivít v areáli vinárstva a vinohradov Frtus Winery, kde víno, príroda a kvalita spolu vytvárajú dokonalú harmóniu.

Kontaktujte prevádzku a objednávajte si služby priamo na FRTÚS WINERY