Ubytovanie Margita – Ilona

Rekreačný areál Margita-Ilona sa nachádza  6 kilometrov od centra mesta Levice v mestskej časti Kalinčiakovo a je najvyhľadávanejším a zároveň najväčším centrom turistického ruchu v okrese Levice. Zariadenie ponúka 4 bazény, plavecký Adam, relaxačný Eva a dva detské Tereza a Ilona, s teplotou pramenitej vody od 25 do 29 ˚C.  Samozrejmosťou zariadenia sú vodné, športové a zábavné atrakcie pre deti, mládež a celú rodiny ako napríklad 71 metrov dlhý tobogan pri plaveckom bazéne Adam. 

V areáli je možnosť ubytovania vo viacerých typoch zariadenia, od väčších po menšie bungalovy a apartmány, štvor a päť lôžkové chatky.

KEMPING

Areál umožňuje a ponúka služby pre karavaning a stanovanie.  Autokemping leží v tesnej blízkosti kúpaliska. Je tu možnosť karavaningu a stanovania pre cca 200 osôb. Kemping je vybavený sociálnymi zariadeniami (sprchy, toalety, umývadlá, drezy). Vstup na kúpalisko je priamo z kempingu. V cene za ubytovanie je aj využívanie kúpaliska, lehátok, slnečníkov, toboganu, vodného sklzu, športovísk a športových potrieb.

Karavany, obytné prívesy aj stany môžu byť umiestnené na trávnatých plochách v časti medzi bungalovmi a chatkami. Karavanistom ponúkame aj možnosť hygienického vyprázdnenia chemického WC.

Automobil, resp. motocykel či bicykel je možné umiestniť vedľa stanu, resp. karavanu.

OKOLIE

Okolie kúpaliska ponúka i niekoľko atraktívnych cyklotrás či historických pamiatok, ako sú Levický hrad, Tekovské múzeum, Levická kalvária s vyhliadkovou vežou alebo Vodný mlyn v Bohuniciach – vysunutá expozícia Tekovského múzea, Skalné obydlia v Brhlovciach a vínne pivnice v okolí.

VIAC O UBYTOVANÍ VIAC O AUTOKEMPINGU