Penzión Rekrea

Penzión REKREA je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita – Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.

Cieľom penziónu REKREA je poskytovanie nadštandardného ubytovania pre manažérov, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy, samozrejme aj pre rodinné pobyty v intímnom prostredí v blízkosti termálneho kúpalilska Margita-Ilona. V ponuke penziónu sú nielen dvojlôžkové a rodinné izby ale aj luxusné klimatizované apartmány vybavené vlastným TV – SAT, sociálnym zariadením, kúpeľňou, Wi-fi pripojením, balkónom a minibarom.

Penzión pre Vaše pohodlie ponúka 18 izieb s kapacitou 40 pevných lôžok so 6 prístelkami nasledovných troch kategórií :

Štandard – 16 pevných lôžok a 4 prísteľky v 8 dvojlôžkových izbách vhodné pre akéhokoľvek zákazníka zaručuje príjemné pohodlie v izbách s balkónom kategórie štandard.

Rodina – ucelenie 2 izieb prepojených chodbou a sociálnym zariadením ponúka ideálne riešenie pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ každej rodiny.

Lux – luxusné dvojlôžkové apartmány s kapacitou 16 pevných lôžok vyhovujú aj náročnejšej klientele ako sú manažéri, obchodní cestujúci, zahraničné i tuzemské návštevy.
Prednosťou je predovšetkým vysoké úsilie dokázať nadštandardne uspokojiť všetky želania zákazníkov a to nie len v rámci ubytovania a stravovania, ale aj pri rôznych firemných či spoločenských aktivitách.

NAVŠTÍVTE PENZIÓN REKREA